Medytacja w nowiu –  sobota, 16 maja, o godz. 19.30

Kamienny krąg Sulistrowice – Nów w znaku Byka

 

Na medytację w nowiu, który tego dnia będzie miał swoją astronomiczną kulminację o godz. 22.03, spotykamy się w kamiennym kręgu w Sulistrowicach na kilka godzin przed tą kulminacją o godz. 19.30.

Spotkanie odbywa się przy każdej pogodzie, za wyjątkiem burz, huraganów, deszczu i zamieci. W przypadku zawahania pogodowego, najpóźniej o 17.00 przed spotkaniem nastąpi potwierdzenie lub odwołanie.

Ogólnie ognisko przy bezwietrznej pogodzie, w bardzo upalne dnie latem bez ogniska.

Każdy taki wieczór zawiera skróconą wersję sesji aktywacji i harmonizacji czakr wg priorytetów dla każdego z uczestników, także priorytetowe oczyszczanie aury przed wejściem do kręgu; a w drugiej części następują intensywne ćwiczenia medialno-channelingowe.

Medytacja w chodzie, słuchamy na nasz wewnętrzny głos w tych podwyższonych wibracjach Miejsca Mocy w fazie nowiu, podążając za naszym oddechem.

…można jak zawsze zabrać ze sobą wodę, która w czasie wieczoru stoi przy głazie centralnym: po 2-3 godzinach taka woda ma fantastyczne, podwyższone wibracje prozdrowotne.

Kończymy (przy ognisku) wymianą doświadczeń np. przy specjalnej kawie zbożowej, tym razem w znaku byka przy specjalnej, gorącej czekoladzie ❤

Te wieczory są dla osób, które uprzednio krąg już odwiedzały, lub miały możliwość zapoznania się z kamiennym kręgiem co do istotnych elementów jego użytkowania i funkcjonowania, np. przez oferowane prowadzenie po kamiennym kręgu, albo w takim wieczorze już uczestniczyły.

 

Uczestnictwo jest na zasadzie dobrowolnego datku, tzn. na zasadzie WYMIANY ENERGETYCZNEJ, wg własnego uznania odwdzięczają się uczestnicy datkiem uznaniowym do wystawionej na tarasie świnki/skarbonki. Dajesz za to co otrzymujesz, otrzymujesz, więc nie za darmo, dla utrzymania równowagi energetycznej.

***

Przybywamy oczywiście punktualnie!!!, kilka/kilkanaście minut PRZED rozpoczęciem wieczoru!!!. Zalecane jest ZABRANIE ZE SOBĄ!!! dodatkowo, oprócz odpowiedniego, ciepłego ubrania, ewentualnie koca/polaru na ramiona (gdy mamy chłodniejsze dni/wieczory).

Zalecane są na takie wieczory odpowiednie ciepłe buty, gdy nie marzniemy, możemy się swobodnie rozluźnić i zfokusować na ćwiczeniach w medytacji. W nadchodzące dni, latem można oczywiście, przynamniej w pierwszej części medytacji medytować boso.

Wcześniejsze zgłoszenie jest KONIECZNE, i uzyskuje ważność po potwierdzeniu. Zgłoszenia: centrum-aletheia tel. 532 895 333, Messenger, WhatsApp.

Liczba miejsc jest OGRANICZONA, max, 9 uczestników.

Następna medytacja w nowiu odbędzie się 15 czerwca w poniedziałek o godz. 19.30.